laluce
09 اسفند 1401 - 14:52

طرح ویژه نظارت بر بازار عید نوروز و ماه رمضان در گلستان آغاز شد

گرگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان گفت: طرح نظارت بر بازار عید نوروز و ماه رمضان در تعزیرات و دستگاههای نظارتی گلستان به اجرا درآمد.

به گزارش خبرنگار مهر، تقی حسام بعدازظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش تقاضای مردم برای خرید و انجام سفرهای نوروزی و هم زمانی تعطیلات عید نوروز با آغاز ماه مبارک رمضان طرح نظارتی اجرا می شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گلستان افزود: این طرح در دو بازه زمانی مرحله اول از تاریخ هشت الی ۲۹ اسفندماه‬ و مرحله دوم از تاریخ اول فروردین الی چهارم اردیبهشت ۱۴۰۲ ادامه خواهد یافت.

وی گفت: با توجه به افزایش تقاضای خرید بعضی از کالاها و ضرورت برخورد با تخلفات و برای حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه طرح ویژه نظارت بر بازار عید نوروز و ماه مبارک رمضان در مرحله اول فروشگاه های زنجیره ای، مراکز عمده خرید آجیل و خشکبار، میادین میوه و تره بار، شرکت های مسافرتی و دفاتر فروش بلیط را مورد بازرسی و نظارت قرار می دهند.

حسام ادامه داد: در مرحله دوم طرح، روسای شعب کشیک تعزیرات حکومتی گلستان با همکاری بازرسان سازمان صنعت، معدن، اتاق اصناف، نیروی انتظامی و غیره مراکز اسکان و پذیرائی، اقامتگاه ها، هتل ها و مراکز فروشگاه های زنجیره ای و غیره را بازرسی و نظارت می کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1063435