laluce
11 فروردین 1402 - 23:25

ضرورت پاسخگویی به نسل جوان به لحاظ هنری در حوزه عفاف و حجاب

عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان با اشاره به ضرورت پاسخگویی به نسل جوان به لحاظ هنری در حوزه عفاف و حجاب گفت: همه دستگاه‌ها در این راستا نقش دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، کبری خزعلی، عضو شورای فرهنگی و اجتماعی زنان در یک برنامه تلویزیونی اظهارداشت: دشمن خانواده‌ها نشانه گرفته و در جهت انحطاط بنیان خانواده اقدامات گسترده‌ای آغاز کرده است.

وی با اشاره به اینکه زنان ایرانی به برنامه‌های دشمن دست رد زده‌اند، گفت: این موضوع در مراسم ۲۲ بهمن به خوبی نمایان بود و زنان پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

خزعلی با اشاره به ضرورت رعایت عفاف و حجاب گفت: تمام دستگاه در موضوع عفاف و حجاب نقش دارند از آموزش و پرورش گرفته تا وزارت ارشاد و… باید تلاش کنند هر چه بیشتر در جهت تبلیغ حجاب و بیان جاذبه‌های آن به ویژه جوانان را اقناع کنند.

وی گفت: ارجاع جوانان به فضای مجازی نه تنها سبب پاسخ‌گویی به آنها نمی‌شود بلکه شبهه‌های بیشتری ایجاد می‌کند.

خزعلی گفت: در میان همه دستگاه‌ها سازمان بسیج و آموزش و پرورش بهترین عملکرد را داشته و در حوزه هنری و وزارت فرهنگ و ارشاد باید کارهای زیادی صورت گیرد.

‌وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در شرایط طوفانی برای موضوع حجاب و اعتقادات مواجه‌ایم و متأسفانه از لحاظ هنری پاسخگوی این نسل جوان نبوده‌ایم و باید کارهایگسترده صورت گیرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1120205